Liftli Araç

İnsan gücü ile nakliye arabalarına yüklenilmesi mümkün olmayan eşyaların rahat bir şekilde yüklenebilmesi için liftli araç kullanılmaktadır. Liftli araç ile yüklenen eşyalar genel olarak düşürülmesi ya da bir yere çarpılması durumunda kolayca kırılan eşyalar olmaktadır.  Liftli araç dediğimiz araçlara eşyalar arka taraftan bulunan lift yani asansör yardımı ile yüklenmektedir.

Liftli araç tercih etmeniz sırasında eşyalarının indirilmesi için herhangi bir vinç ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Nakliye ücreti ödemekten sizi kurtaracak olan liftli araç ile bundan sonra taşınmak oldukça kolay olacaktır.

Liftli araç Neden Tercih Edilmelidir?

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşırken oldukça fazla strese gireriz. Kullanılacak olan vinç, çalışılacak olan nakliye firması derken bize hem stres olur hem de ekstradan masraf olur. Bu her iki durumda son vermek için bulunan liftli araç taşınmalarda bundan sonra sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Ağır olan ve insan gücü ile taşınması mümkün olmayan tüm eşyalarınızı bundan sonra liftli kamyon ile oldukça rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ev taşıma haricinde tıbbi cihazların taşınması içinde liftli araçlar oldukça kullanışlı olmaktadır. Tıbbi cihazların taşınırken hiçbir zarar görmemesi gerekmektedir. Liftli araç ile eşya ya da hassas makineleriniz herhangi bir hasara maruz kalmadan oldukça başarılı bir şekilde yapılacaktır.

Liftli araçlar ile eşyalarınızın oldukça rahat bir şekilde taşıması için tek yapmanız gereken mevcut telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. Siz ulaşım sağladıktan sonra vermiş olduğunuz adrese araç ve grevli olan arkadaşlarımız gelecektir. Taşınma işinizi oldukça rahat bir şekilde yapacaktır. Siz isteyin yeter bundan sonra tüm taşınma ve nakliye işlerinizde firmamızın liftli araçları hazır. Sizin için büyük bir kolaylık sağlayan lifli, araçlar oldukça cazip fiyatlarda bulunmaktadır. Bu fiyatlar vinç ve nakliye firmasının toplamı ile düşünüldüğü zaman oldukça karlı olduğunu kolayla fark edebileceğiniz şekilde olmaktadır.

Liftli Araç Kiralama

Liftli araç kiralama hizmeti veren firmamız Beyaz Nakliyat, sizlerin ihtiyaç ve isteklerine en doğru cevabı sunmaktadır. Liftli araç dediğimiz araçlar, arkada bulunan asansör yardımı ile eşyaların araç içerisine daha kolay yerleştirilmesini sağlamaktadır. Normal yöntemlerle ve insan gücüyle araca yüklenmesi neredeyse imkansız olan ağır ve değerli eşyalar bu araç sayesinde yüklenmektedir. Bu sayede eşyaların düşürülmesi, kırılması ya da zarar görmesi en az ihtimale indiriliyor. Beyaz Nakliyat ailesi olarak sizlere araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Liftli araçlarımızın düzenli olarak bakım ve onarımını yaptırıyoruz. Böylelikle çalışma esnasında yaşanacak aksiliklerin önüne geçmiş oluyoruz. Müşterilerimize de daha güvenilir ve kaliteli hizmet vermiş oluyoruz.

Liftli Araç Kullanımı

Eşyalarınızı taşımak için stresli bir sürece sahil olursunuz. Eğer doğru ve mantıklı hareket ederseniz bu süreç sizin için daha rahat geçecektir. Eşyalarınıza zarar gelsin istemiyorsanız, eşyalarınız belirli bir ağırlığın üzerindeyse ve taşıdıktan sonra araca yerleştirilmesi riskliyse işte burada devreye Beyaz Nakliyat giriyor. Firmamız liftli araç kiralama hizmeti vererek ihtiyaçlarınıza en doğru cevabı sunuyor. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde eşyalarınızı daha güvenilir bir şekilde araca yerleştireceksiniz. Aynı zamanda eşyalarınızın zarar görmesini düşünerek stres yaşamanıza da gerek kalmayacak. Eşya taşırken ve araca yerleştirirken ekstra enerji harcamamış olacaksınız. Firmamızın sağladığı avantajlardan doğru faydalanarak liftli araç kiralama ile eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Liftli Araç Kiralama İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Liftli araç kiralama için dikkat edeceğiniz öncelikli madde doğru firma tercih etmeniz oluyor. Doğru firma tercihi yapmak için de sektörde bulunan firmaları detaylı bir şekilde araştırmalı, elde ettiğiniz sonuçlara göre analiz yapmalı ve eleyerek doğru firmaya ulaşmalısınız. Tercih edeceğiniz firmanın kiralık araçları düzenli bir şekilde kontrol edilmelidir. Firma, araçlarının bakımını ve onarımını yaptırmalı, müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemelidir. Beyaz Nakliyat ailesi olarak her zaman daha iyi hizmet vermeyi kendimize hedef belirledik. Bu doğrultuda çalışmalarımızı aksatmamaya, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye özen göstererek kendimizden emin bir şekilde sektörde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

Liftli Araç Nakliye İstanbul

Liftli araçlar, eşyaların taşınmasında büyük kolaylık sağlıyor. Nakliye işlemleri oldukça zorlu bir sürece sahip. Eşyaların toparlanması, paketlenmesi, araca yerleştirilmesi, taşınması, araçtan çıkartılması vs. derken insanlar daha da stres yapıyor. Liftli araç nakliye İstanbul denildiği zaman aklınıza gelen firmamız Beyaz Nakliyat, profesyonel ekibi ve araçlarıyla bu stresli sürecin kolaylıkla geçmesini sağlıyor. Kullandığımız araçlarla ve profesyonel ekibimizle taşınma işlemlerinizi kolaylıkla bitirmenizi sağlıyoruz. Artık stres yapmaya, eşyaların başına bir şey gelir mi korkusuna son veriyoruz. Liftli araçlarımızla nakliye işlemlerini kısa sürede kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz.

Liftli Araç Kullanımının Nakliye İşlemlerine Faydası

Liftli araç nakliye İstanbul sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız Beyaz Nakliyat, yılların bilgi ve birikimine sahiptir. Biz, değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam etik. Bugün, müşterilerimizin taşınma işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilmek için liftli araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde müşterilerimizin ekstra nakliyeci ve vinç masrafı yapmasını önlemiş oluyoruz. Bildiğiniz üzere liftli araçlar, eşyaların araca kolaylıkla yüklenmesini sağlamaktadır. Normal şartlarda taşınması oldukça güç eşyaların araca yerleştirilmesi insanları zorlayabilir. Eşyanın hem ağır olması hem de değerli olması nedeniyle herhangi bir sarsıntı olmamasına ve eşyanın zarar görmemesine dikkat edilir. Fakat bu insanlara stres yaptırabilir. Liftli araç kullanımı sayesinde eşyaların zarar görme olasılığı en aza indirilir ve eşya araca kolaylıkla yerleştirilir.

Liftli Araçlarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Liftli araç kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli konu, aracın bakım ve onarımının düzenli olarak vaktinde yaptırılmasıdır. Bakım ve onarımı düzenli olarak yaptırılmayan araçlar belirli bir süre sonra işlem sırasında arızalanabilir. Bu durumdan müşteri mağdur olacağı gibi firma sahibi de olumsuz etkilenmektedir. Beyaz Nakliyat ailesi olarak liftli araç nakliye İstanbul sektöründe kullandığımız tüm araçlarımızın bakım ve onarımını zamanında yaptırıyoruz. Böylelikle çalışma esnasında yaşanması muhtemel aksiliklerin ihtimalini en aza indirmiş oluyoruz. Biz, müşterilerimize eksiksiz, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilmek için liftli araçlarımızın bakımını aksatmıyoruz. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Comments (0)

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın