Kurumsal

Hakkımızda

Taşımacılık ya da nakliye işi titizlik gerektiren bir iş olarak bulunmaktadır. İlk olarak hangi tür eşya taşınıyorsa o eşya için gerekli olan tüm önlemlerin alınması gerekmektedir. Taşınmakta olan eşyaları kendi eşyanız gibi taşınması gerekmektedir. Bu incelikler ile 1997’de beri faaliyet gösteren Beyaz Nakliyat olarak tün nakliye işlerinizi büyük bir hassasiyet içinde yapıyoruz.
Uzun yıllardır nakliye konusunda gerekli olan tüm tecrübeleri kazanmış Beyaz Nakliyat olarak eşyalarınızın taşınırken herhangi bir zarar uğramamsı için gerekli olan güveni sizlere veriyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde bulunuyoruz. Kullanış olduğumuz araçların hepsi taşımakta olduğumuz eşyalar için ideal araçlar olarak bulunmaktadır. Ekibimizdeki arkadaşlarımız hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiğini bilen oldukça profesyonel arkadaşlarımız olmaktadır. Sizinde nakliyesini yaptırmak istediğiniz eşyalarınız varsa hiç stres yaşamadan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Eşyalarınızın büyük bir hassasiyet içerisinde taşınacağından emin olabilirsiniz.
Beyaz Nakliyat Olarak Hangi Tür Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz?
Nakliye konusunda tecrübeli olan firmamız kullanış olduğu araçlar ve bünyesinde olan profesyonel çalışanları ile şu eşyaların nakliyesini yapmaktadır;

Kurumsal

Eşyalarınızın ya da yukarıda saymış olduğumuz türden olan sistemlerinizin taşınması için strese girmenize gerek yok. Kullanış olduğumuz araçla ve profesyonel olan ekibimizle eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden hızlı bir şekilde nakliyesini yapıyoruz. Bunu yaparken sizin vermiş olduğunuz saatlere dikkat ediyoruz. Bu sayede sizin programınızda herhangi bir aksama durumun yaşanılmasının önüne geçiyoruz. Herhangi bir aksama ya da zarar durumu olmadan eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız Beyaz Nakliyat sizin için her zaman hazırdır. Sizin tek yapmanız gereken mevcut telefon numaralarından ulaşmak olacaktır. Eşyalarınızın büyük bir titizlik ve hassasiyet içinde taşınacağından emin olabilirsiniz. Siz isteyin yeter. Beyaz Nakliyat 1997’den beridir sizler için hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Bizi Arayın
Bize Ulaşın