Fuar Taşıma

Fuarlar ulusal ve uluslar arası firmaların kendi tanıtımlarını yapabilmesi için büyük alanlarda yapılmakta olan büyük çaplı tanıtımlardır. Firmamız tarafından fuar malzemelerinin ve fuar stantlarının taşınması için taşımacılı hizmeti verilmektedir.

Fuarlar oldukça büyük çaplı olarak yapılmaktadır. Firmaların kendilerini diğer ülkelere sergileyebilmeleri ve çok daha büyük bir pazara girebilmeleri için yapılmakta olan fuarların önemi oldukça büyüktür. Bunun bilincinde olan firmalar fuar taşımacılığı için oldukça büyük bir çaba sarf etmektedir. Firmaların fuarda kendilerini en güzel şekilde gösterebilmek için hiçbir sorun çıkmaması gerekmektedir.

Fuar Taşıma İşini Sorunsuz Yapıyoruz

Firmalar için fuarlar oldukça özen gösterilmesi gereken bir yerdir. Ulusal ya da uluslar arası olarak daha büyük bir alana sahip olmamasının yolu ilk olarak yapılmakta olan fuarlardan geçmektedir. Fuarda firmanıza stant kurulurken herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız prestij kaybı ile karşı karşıya kalırsınız

Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmanız için fuarda kullanacağını eşyalara sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınıza ya da standınıza herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli olan tüm önlemleri oldukça dikkatli bir şekilde alıyoruz. Bunun yanında siz hangi saatte derseniz eşyalarınız o saatte teslim edilmesini sağlıyoruz.

Fuarda firmanız için gerekli olan en güzel tanıtımı yapabilmeniz için biz üzerimize düşen fuar taşlıma görevini eksiksiz bir şekilde taşıyoruz. Fuar taşıma işini sorunsuz bir şekilde yapmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bizi mevcut telefon numarasından aramak olacaktır. Siz ulaşım sağladıktan sonra sizin istediğiniz tarih ve saatte fuar taşıma işleminiz sorunsuz bir şekilde yapılacaktır.

Fuarda firmanı tanıtmak sizin için bir Pazar fırsatının oluşmasını sağlayacaktır. Bu pazarın oluşması için tanıtım sırasında hiçbir aksilik olmamsı gerekir. Eşyalarınızın zamanında gelmemsi ya da hasarlı olarak gelmesi fuarda prestijinizi zedeleyecek bir durumdur. Böyle bir durum ile karşılaşmak için firmamızı tercih etmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Eşyalarınızı vaktinde ve herhangi bir hasar olmadan teslim edeceğimize emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak biz fuar taşıma işini sorunsuz bir şekilde yapacağız.

Fuar Taşımacılığı Nedir?

Fuar, kongre, seminer ve tanıtım gibi organizasyonlarınızda başarılı sonuçlar almak istiyorsanız duarı taşımacılığı yapan firmalardan destek almanız gerekir. Firmamız deneyimi ve kalitesi ile sizlere güvenilir bir sonuç sunar. Organizasyonun her aşamasını üstlenir. Sizlerle buluşturarak çözümler üretir.

Fuar taşımacılığı çok kısıtlı bir zamanda gerçekleştirildiğinden zorluk derecesi en çok olan hizmet türüdür. Fuarda kullanılacak olan malzemelerin doğru şekilde taşınması gerekir. Eğer doğru bir firma seçilirse eşyalarınız zarar görmez. Sergi ürünlerinin ulusrarası taşıma şekli, global ve lokal gümrükleme süreçleri, adresten alınıp standa teslimi ve tekrar kuruma ulaştırılmasına kadar tüm süreçlerde kaliteyti hizmer sunarak sizlere yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçerek net bilgiler edinebilirsiniz.

Fuar Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilir?

Günümüzde taşımacılık sektörü her anlamda çok gelişmiştir. Taşımacılık denilince akla genellikle ev ya da iş yeri taşımacılığı gelir. Ama şimdiler de fuar taşımacılığına olan ilgi de oldukça artmış durumdadır. Fuar taşımacılığı zamana dayalı olduğundan aksaklık ya da hatalar olması maliyetin artmasına neden olur. Muhtemel hatalar olmaması için en başından itibaren iyi bir planlama ve koordinasyon gerekir. 

Firmamız yüksek prestijli taşıma yapar. Fuar taşımacılığı konusunda güvenilir bir hizmet arıyorsanız daima hizmetinizdeyiz. Sağladığımız hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Karayolu – havayolu – denizyolu – demiryolu – kombine ( çoklu ) taşıma çeşitleri
  • Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri
  • Depolama, ambalajlama, etiketleme ve paletleme
  • Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stand teslimatı-boş kaplar – ekipman ve işgücü temini)
  • İç taşıma
  • Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü
  • Dokümantasyon

Mevcut hizmetlerimiz sayesinde sizlerden tam not almayı başarıyoruz.

Fuar Taşımacılığı İçin Uygun Fiyat Seçenekleri

Uluslararası ticaret ve global ekonominin önemli unsurları arasında fuarlar, sergiler, toplantılar, kongreler ve konserler vardır. Taşımacılık sektörü mevcut bu alanlara gerekli malzemelerin güvenle gönderilmesi için geliştirilmiş bir alandır. Firmamız stand imalatçıları, katılımcı firmalar, sergi ve fuar organizasyonları için hizmet sağlar.

Fuar taşımacılığı konusunda deneyim sahibi olan firmamız müşterilerine yasal koşullara uygun şekilde hizmet sunar. Fiyatlarımız standartların üstünde değildir. Bütçenize uygun seçeneklerimiz mevcuttur.

Fuar ve Etkinlik Taşımacılığında Sektörün Öncüsü

Fuar ve etkinlik taşımacılığı işini uzun yıllardan beri gerçekleştirmekteyiz. Firmamız yılların vermiş olduğu deneyimler sayesinde fuar ve etkinlik taşımacılığında üst seviyelere ulaştı. Gerçekleştirdiğimiz hizmetin en ince ayrıntısını bilerek adımlarımızı atıyoruz. Attığımız adımları tecrübelerimiz ile destekliyoruz. Firma olarak müşteri odaklı hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanarak daha iyi noktalara geleceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için büyük önem arz etmektedir. Fuar ve etkinlik taşımacılığı sektöründe öncü firma olabilmek adına sektörde ki yenilikleri ve gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Takibini sağladığımız yenilikleri başarılı şekilde işimizde uygulayarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Şimdiye kadar sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmayan hiçbir müşterimiz olmadı. Müşterilerimizin memnuniyeti başarımıza başarı katmaktadır.

Fuar ve Etkinlik Taşımacılığı Hizmetlerimiz ile Markanızı Tanıtın

Günümüzde fuarlar ve etkinlikler iş hayatının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Fuarlarda ve etkinliklerde birbirinden farklı pek çok marka boy göstermektedir. Tanıtım sağlayan markalar sadece bununla da kalmayarak üst düzeylerde satışlar gerçekleştirerek maddi kazanç sağlamaktadır. Gösterişli stantlar ve ışıklar ile ilgi odağı haline gelen dev markaların sahne önüne çıkmasını sağlıyoruz. Firmamız tarafından özenle gerçekleştirilen fuar ve etkinlik taşımacılığı hizmeti yoğun talep görmektedir.

Hizmetimiz sanıldığı kadar kolay değildir, biliyorsunuz ki fuarda kullanılan malzemeler dev boyutta olduğundan taşınması da güçtür. Neyse ki tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile bütün güçlüklerin üstesinden gelmekteyiz. Büyük kitlelere hitap eden firmamız bu sektörde başarısını ve kalitesini kanıtlamıştır. Sizler de güvenilir bir firmanın taşımacılığı ile markanızı tanıtmak ve büyük satışlar yapmak istiyorsanız en kısa süre zarfında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteyi Uygun Fiyatlarla Sunuyoruz

Fuar ve etkinlik taşımacılığı hizmetlerini şaşıracağınız kadar uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetini kazanmak ve kaliteli hizmet vermek olduğundan fiyat ikinci planda kalıyor. Ayrıca internet sitemizi takip ederek dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyaları yakından takip etme şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve aklınıza takılan soruların cevabına ulaşabilmek için internet sitemizde yer alan telefon numarasını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın