Askılı Tır

Tekstil sektöründe oldukça başarılı bir şekilde kullanılmakta olan askılı tır oldukça kullanışlı bir tercih olmaktadır. Askılı tır sayesinde kıyafetler kırışmadan, kıyafetlere herhangi bir zara gelmeden kolayca taşıma işlemi yapılmaktadır. Sizinde tekstil ürünlerinizi herhangi bir kırışma ya da zarar görme durumu olmadan taşınmasını istiyorsanız en ideal tercih askılı tır olacaktır.

Askılı Tır Diğerlerinden Ayıran Özelikler Nedir?

Tekstil ürünlerinin askılı tır ile taşınmasının diğer taşımacılıklara göre avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlara baktığımız zaman şu sıralama karşımıza çıkacaktır;

  • İlk olarak tekstil ürünleri askılı tır ile taşındığı zaman herhangi bir kırışma olmaz. Ütülü bir şekilde olduğu gibi kalır,
  • Koli ve rulo taşıma seçeneklerinde kıyafetler defolu hale gelmektedir. Askılı tır için kullanılan malzemelerin hepsi paslanmaz metal askılardan yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun oluşmadan oldukça rahat bir şekilde tekstil ürünleri taşınmaktadır.

Askılı tır ile taşıma yapılırken dikkat edilmesi gereken bir takım durumlar bulunmaktadır. İlk olarak tırın kapağı ve metal askılar paslanmaz metallerden yapılmıştır. Bu sayede elbiselere ya da tekstil ürünlerinde herhangi bir zarar gelmeden taşıma işlemi yapılabilir.

Askılı tır ile tekstil ürünlerinizin taşınmasını istiyorsanız yapmanız gereke oldukça basittir. İlk olarak askılı tır için bize mevcut telefon numaralarından ulaşmanız gerekmektedir. Siz ulaştıktan sonra sizin istediğiniz gün ve saate askılı tır hazır olacaktır.

Ürünlerinize zarar gelmeden sevk etmek ya da taşımak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli, olacaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta olan firmamız size herhangi bir sorun çıkarmadan tüm taşımacılı işlemlerini oldukça başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın