Askılı Araç

Askılı araç, tekstil sektörünün olmazsa olmazı diyebiliriz. Araçların içerisinde bulunan askılar sayesinde ürünler rahatlıkla taşınmaktadır. Aracın sağladığı en büyük avantajlardan biri ise tekstil ürünlerinizin kırışmadan ve herhangi bir zarara uğramadan taşınmasıdır. Sizler de tekstil ürünlerinizin güvenilir bir şekilde taşınmasını istiyorsanız firmamız Beyaz Nakliyat ile çalışabilirsiniz. Beyaz Nakliyat ailesi olarak içerisinde askı bulunan araçlarımız sayesinde ürünlerinizi kolaylıkla taşıyoruz. En önemlisi de taşıma sırasında ürünlerinizin tüm sorumluluğunu üstleniyoruz. Ürünlerinizin başına herhangi bir zarar gelmeyeceğinin garantisini verebiliriz. Çünkü biz, müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini sarsacak hareketlerden kaçınıyoruz. Sizler de askılı yöntemle taşınacak araçlara ihtiyaç duyuyorsanız firmamızın sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Askılı Araç Avantajları Nelerdir ve Nasıl Kullanılır?

Firmamız Beyaz Nakliyat tarafından sizlere sunulan askılı araç hizmetinin bazı avantajları bulunmaktadır.

 • Ürünlerin kırışmasını önler.
 • Daha fazla ürün taşınabilir.
 • Taşıma işlemi daha kolay gerçekleşir.

Askılı yöntemle taşıma yapan araçlar sayesinde ürünleriniz daha kolay taşınabilecek. Taşıma işleminden önce ürünler dikkatli bir şekilde paketlenmelidir. Ekibimiz, gerekli paketleme uygulamalarını gerçekleştirecek ve ürünlerinizi paketledikten sonra askılara yerleştirecektir. Askılı yöntem sayesinde taşınan ürünler böylelikle hem kırışmayacak hem de zarar görmeyecektir. Normal bir taşıma işlemine göre askılı yöntemin kullanıldığı araçlar daha fazla ürün taşıyabilir. Böylelikle iki araç yerine tek araç ile ürününüzün taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ekibimizin aldığı önlemler sayesinde ürünleriniz askılara düzenli olarak yerleştirilmekte ve taşımaya hazır hale getirilmektedir.

Askılı Araçlardan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Askılı araç kullanımı için öncelikle iyi bir araştırma yapmalısınız. Bazı firmaların askılarının sabit olmaması ve sağlam olmaması nedeniyle taşıma işlemleri sırasında bazı aksilikler yaşanabiliyor. Ürünlerinizin zarar görmesini istemiyorsanız araç tercihi yapmadan önce iyi bir araştırma yapmak sizin için en iyisi olacaktır. Firmamızın sunduğu hizmetler ise tamamen yüksek kalitede gerçekleşmektedir. Çünkü biz, müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamak adına araçlarımızın iç ve dış bakımını düzenli olarak yaptırıyoruz. Kaliteli ve güvenilir taşıma işlemleri için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz ve böylelikle ürünlerinizi güvende tutmuş olursunuz.

Askılı Nakliyat Hizmetlerimiz

Günümüzde birçok alanda nakliye işlemine gereksinim duyulmakta olup, her nakliye ürün, çeşit ve yapısına göre farklı nakliye araç, ekipman ve diğer gereksinimleri kullanılmaktadır. Farklı sektörlere göre farklı ve niş nakliye hizmeti verilerek daha profesyonel bir nakliye süreci elde edilmektedir. Bu nakliye türlerinden biriside askılı nakliyat hizmetidir. Özellikle tekstil sektöründe çok sık başvurulan bu nakliye hizmeti tekstil ürünlerinin daha düzenli ve güvenli bir şekilde nakil işlemini sizlere sunmaktadır.

Bizler Beyaz Nakliyat olarak kurumsal yapımızda siz değerli müşterilerimize askılı taşımacılık işlemi konusunda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bu hizmeti sizlere ulaştırırken kaliteli, profesyonel ve modern bir işleyişe başvurmakta, sağlıklı bir nakil süreciniz sizlere vermekteyiz. Modern araçlarımız ve askılı iç tasarımımız sayesinde sizlerde tekstil ürünlerinizi güvenli bir şekilde nakil edebilirsiniz.

Beyaz Nakliyat Olarak Askılı Nakliyat Hizmet İşleyiş Sürecimiz

Beyaz Nakliyat olarak sizlere İstanbul ilinde yer alan işletmemizde yüksek standartlı, modern ve taşıma sektörüne özgün bir niş taşıma hizmeti vermekteyiz. İletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hem hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de hizmet taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Profesyonel hizmet veren bir kurum olarak yüksek standartlı bir şekilde sizlere hizmet ulaştırmakta, askılı nakliyat hizmet talepleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde başlatmaktayız. Randevu tarihinde adresinize gelmekte ve gerekli olan askılı taşımacılık hizmetini profesyonel ekip kadromuz ile sizlere aktarmaktayız. Yükleme, nakil etme ve araçtan indirme şeklinde sizlere ulaştırmış olduğumuz bu hizmetlerden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Askılı Nakliyat Fiyatlama Politikamız

Kurum olarak 1997 yılından buyana siz değerli müşterimize vermiş olduğumuz askılı nakliyat hizmetlerimizi misyonumuz doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermekteyiz. Bu neden ile sektörde bu alanda hizmet veren diğer kurumlar gibi yüksek kar marjları ile değil, düşük kar marjları ile sizlere bu profesyonel nakliyecilik hizmetleri vermekteyiz. Sizlerde bizlerden bu konuda profesyonel bir hizmet almak isterseniz, iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Beyaz Nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar, sizleri işletmemize bekleriz. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Tekstil ürünlerinizin taşınma işlemlerinde askılı tekstil taşımacılığı yapan bir firmaya ihtiyaç duyarsınız. Beyaz Nakliyat ailesi olarak sizlerin bu ihtiyacınıza yıllardır çözüm üretiyoruz. Tekstil ürünlerinizin tüm sorumluluğu alarak taşıma çalışmalarına başlıyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Ürünlerinizin başına herhangi bir zarar gelmemesi için özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Peki, Beyaz Nakliyat ailesi olarak tekstil ürünlerinizin taşımacılığında sizlere ne vadediyoruz?

 • Kısa sürede taşıma 
 • Özenli paketleme
 • Sıfır zarar
 • Uygun fiyat

Yılların bilgi ve birikimine sahip bir firma olarak tekstil ürünlerinizi özenle ve dikkatle paketliyoruz. Yaptığımız paketleme ile ürünlerinizin uğrayacağı zararı en aza indiriyoruz. Zamandan tasarruf etmeniz için taşıma işlemlerini kısa sürede tamamlıyoruz. Vermiş olduğumuz askılı tekstil taşımacılığı hizmetini uygun fiyatlarla sizlere sunmaya gayret ediyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı İçin Doğru Firma Tercihi

Askılı tekstil taşımacılığı için mutlaka doğru firma ile çalışmalısınız. Sıradan ve deneyimsiz bir firma ürünlerinizin zarar görmesine sebep olabilir. Beyaz Nakliyat ailesi olarak yılların bilgi ve birikimine sahibiz. Size tavsiyemiz, doğru firmayı tercih etmek için aşağıda yer alan maddeleri göz önünde bulundurmanız olacaktır.

 • İyi bir araştırma
 • Bilgi ve birikim sahibi firma
 • Disiplinli ve takım ruhuna sahip ekip
 • Uygun fiyatlı firma

Askılı tekstil ürünlerinizin taşımacılığı için tercih edeceğiniz firmayı bu doğrultuda belirleyebilirsiniz. Öncelikle iyi bir araştırma yapmalı, bilgi ve birikim sahibi bir firmayı seçmelisiniz. Tercih edeceğiniz firmanın disipline ve takım ruhuna sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Çünkü disiplinsiz bir ekip eşyalarınızın zarar görme ihtimalini arttıracaktır. En önemlisi de size sunulan fiyatı iyi değerlendirmelisiniz. Yüksek fiyatlarla çalışan firmaları tercih etmemelisiniz.

Askılı Tekstil Taşımacılığında Beyaz Nakliyat

Beyaz Nakliyat ailesi olarak askılı tekstil taşımacılığı alanında deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz. Ekibimizin disiplinli, dikkatli, bilgi ve birikim sahibi olması sayesinde sizlere eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Aldığımız önlemlerle ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz. Biz, işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Bu sayede çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermemeye gayret ediyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Günümüzde taşımacılık sektörü fazlasıyla gelişmiştir. İnsanlar taşımacılık denilince ev ya da iş yeri taşımacılığını düşünse de birçok farklı çeşitte vardır. Taşımacılık sektörü bilinen aksina geniş yelpaze de seçeneklere sahiptir. Askılı tekstil taşımacılığı en çok gelişen alanlardan birisidir. Birçok insanın askılı taşımacılığını ilk kez duysa da uzun yıllardır tercih edilen hizmetlerden birisi arasında yer alır.

Askılı taşımacılık bireysel ihtiyaçlardan birisi değildir. Sanayileşme seviyesinin artmasıyla birlikte şirketlerin talep ettiği bir hizmettir. Günümüzde tekstil sektörünün temelini kumaş ve iplikle oluşturur. Bu ürünlerden endüstriyel ürünlerin üretilmesi askılı taşımacılığa olan ilgiyi arttırmıştır.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Yaparken İhtiyaç Duyulanlar Nelerdir?

Askılı taşımacılık sanayinin gelişmesiyle birlikte talebin arttığı bir alandır. Bu konuda profesyonel bir hizmet almak gerekir. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz her unsur konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. İşin püf noktasını bilen, eşyalarınızı doğru şekilde muhafaza eden ve kalite hizmetiyle taşımacılığı uygun şekilde yapar. Bunun dışında ihtiyaç duyulacak diğer unsurları şu şekilde sıralanabilir;

 • Askılı tekstil taşımacılığına elverişli araçlar.
 • Taşıma araçlarının içerisindeki askı sistemleri
 • Uzun yolculuklar için paket ve ambalaj yedekleri

Bu üç madde de çok önemlidir. Eğer yapı itibariyle kumaşların üzerine koku sinerse ya da yanlış ışığa maruz kalırsa ürünler zarar görür. Bu nedenle taşıma aracının doğru şekilde havalandırılması şarttır. Firmamız her detaya dikkat ederek askılı tekstil taşımacılığı konusunda sizlere yardımcı olur.

Askılı Tekstil Taşımacılığı ve Uygun Fiyat Seçenekleri

Taşımacılık sektörünün gelişmesiyle birlikte her bakımdan seçenekler oluşturulmuş durumdadır. Askılı taşımacılık hizmetleri de bunlardan birisidir. Elverişli bir aracın temin edilmesi bu noktada önemlidir. Ama bunun yanı sıra askı sistemlerinin yerleştirilmesi ve sabitlenmesi de çok önemlidir.

Firmamız uzun yıllardır hizmet vermektedir. Taşınacak ürünleri doğru şekilde araca yerleştirir. Nakliye sırasında zarar görmesini engeller. Tüm yasal koşullara ve prosedürlere uygun olarak hareket eder. Fiyatlarımız da standartlara uygundur. Bütçenize uygun fiyat seçeneklerinen faydalanmak istiyorsanız daima hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren yapımız size kaliteli sonuçlar sunar. Bizi ziyaret ederek daha net bilgiler edinebilirsiniz.

Tekstil Taşımacılığı

Tekstil taşımacılığı, tekstil ürünlerinin kolaylıkla ve güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Sektörde bulunan çoğu firma arasında adımızdan güvenle bahsettirmemizin sebebi ise bu alanda yaptığımız taşıma çalışmalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmemizdir. Firmamız Beyaz Nakliyat, yılların bilgi ve birikimine sahip olduğu için tekstil ürünlerinizi güvenle taşımaktadır. Bu ürünler taşınırken ekstra özen, dikkat ve emek gösterilmektedir. Çünkü taşınan ürünlerin başına gelecek ufak bir zarar iki taraf için de maddi sorunlara sebep olabilir. Deneyimli ekimiz, ürünlerin taşınma işleminde gerekli tüm ilgi ve alakayı göstermektedir. Gösterilen ilgi ve alaka sayesinde ürünler eksiksiz bir şekilde taşınmaktadır.

Tekstil Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli

Tekstil taşımacılığı için firma tercihinize dikkat etmelisiniz. Sektörde iyi gördüğünüz birkaç firma ile görüşmeli ve sizin için en uygun olan firmayı tercih etmelisiniz. Görüştüğünüz firmalarla kurduğunuz iletişime dikkat ederseniz iyi iletişim kurduğunuz firmayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Firma tercihinde iyi iletişim kurmak oldukça önemlidir. Eğer iletişim kurmakta zorlandığınız bir firma ile çalışırsanız taşıma işlemi sırasında yaşanacak aksiliklerde muhatap olacağınız birilerini bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Firma olarak, müşteri ilişkilerine önem vermekteyiz.

Profesyonel ekibimizle birlikte tekstil ürünlerinizin taşımasını gerçekleştirirken müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermiyoruz. Taşıma işlemleri için müşterilerin dikkat etmesi gereken bir diğer önemli konu ise ürünlerin taşınmasında kullanılacak aracın temiz ve güvenilir olmasıdır. Aracın temiz olmaması durumunda ürünler zarar görebilir. Araç içerisinde kullanılan araç gereçler kaliteli olmazsa taşınan ürünler yere düşebilir ve yıpranabilir. Biz, iyi bir firma olarak araçlarımızın bakım ve onarımını düzenli olarak yaptırıyoruz. Böylelikle müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Uygun Fiyatlı Tekstil Taşımacılığı

Tekstil taşımacılığı için çok yüksek fiyatlar sunulsa da biz müşterilerimizin memnuniyeti adına uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimize eksiksiz, kaliteli ve güvenilir taşıma hizmeti sunarken uygun fiyatlarla çalışmamız bizi diğer firmalara göre bir adım daha öne çıkarıyor. Biz, işimizi en iyi şekilde yaparak kısa sürede doğru ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Sizler de tekstil ürünlerinizi güvenle taşımak istiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın