Hassas bir şekilde taşınması gereken ses ve görüntü sistemleri taşımacılığı firmamız tarafından oldukça başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Ses ve görüntü taşımacılığı için hidrolik kapaklı araçların kullanılması gerekmektedir. Firmamızın çelik kasalı ve taşımayı çok daha kolay bir hale getiren hidrolik kapaklı araçları ile ses ve görüntü sistemleri taşımacığı hizmetini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Ses ve görüntü taşımacılığı yaparken hassa davranılması gerekmektedir. Aletlere en ufak bir zarar gelmesi hiç istenmeyecek sorunların doğmasına neden olacaktır. Firmamız bu durumun bilincinde nakliye hizmeti verdiği için tecrübeli kadrosuyla alınması gereken tüm önlemleri alacaktır. Bu sayede herhangi bir zarar yaşanılmadan titiz bir şekilde ses ve görüntü aletlerinizin taşınması yapılacaktır.

Ses ve görüntü cihazları genel olarak organizasyonlarda kullanılmaktadır. Taşıma sırasında herhangi bir sorun olması demek organizasyonun kötü geçmesi demektir. Bizler ses ve görüntü taşımacılığı işinin hassasiyetini bilerek hareket ediyoruz. Sizin istediğiniz saat ve tarihte sistemlerin hazır bir hale gelmesi için gerekli olan tüm çabayı sarf ediyoruz.

Ses ve Görüntü Taşımacığında Nasıl Bir Hizmet Veriyoruz?

Organizasyon, konser, turizm ve partiler için ses ve görüntü sistemlerinin önemi oldukça büyüktür. Firmamız olarak ses ve görüntü sistemleri taşımacılığı için oldukça hassas bir şekilde çalışıyoruz. Tam donanıma sahip olan araçlarımızı hidrolik ve liftli özellikte bulunuyor. Bu sayede ses ve görüntü sistemleri taşınırken yere düşüp kırılması önleniyor. Liftli yani asansörlü olan araçlarınızla oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yüklemesini yapıyoruz. Araç içinde yol boyunca sistemlere herhangi bir zara gelmemesi için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Sizin istediğiniz gün ve saate ses ve görüntü sistemleri taşımacılığı yaparak herhangi bir sorunla karşılaşmamızı sağlıyoruz.

Ses ve görüntü sistemleri taşımacılığı için profesyonel destek almak istiyorsanız tek yapmanız gereken mevcut telefon numaralarından bize ulaşmak olacaktır. Anlaşma sağlandığı takdirde sizin istediğiniz gün ve saate ses ve görüntü sistemleri taşımacılığı yapılacaktır. Siz isteyin yeter. Biz memnuniyet odaklı olarak çalışan bir firma olduğumuz için her zaman hazırız.

Profesyonel Ses Sistemleri Taşıma Hizmeti

Beyaz Nakliyat firmamızın çeyrek asırdır gerçekleştirildiği profesyonel çözümlerden birisini ses sistemleri taşıma oluşturuyor. Organizasyonların, turizm faaliyetlerinin, konserlerin, partilerin ve diğer bütün organizasyonların en önemli parçası müziktir. Kaliteli müzik için en temel unsurlar da ses sistemleridir. Ses sistemlerinin zarar görmeden organizasyonların yapılacağı yerler ve depolar arasında taşınması gerekir. Bizler profesyonel araçlarımızla ses sistemlerinizi en iyi şekilde taşıyoruz. Bütün organizasyonlarınız için şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık yapıyoruz.

Yıllardır konserlerin, turnelerin ses sistemlerinin taşınmasında öncü firmalardan birisiyiz. Yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle en zorlu alanlarda çözüm ortağınız oluyor, bütün malzemelerinizi hassasiyetle taşıyıp performansınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

Ses Sistemleri Taşımada Paketleme Detayları

Ses sistemleri son derece hassas cihazlardan oluşur. Oldukça da ağırdırlar. Ses sistemlerinde oluşacak en ufak bir arıza, organizasyonlarınızda ses performanslarının kötü çıkmasına ve dinleyicilerin ya sesleri duyamamasına ya da rahatsız edici bir ses duymalarına neden olur. Bu yüzden de ses sistemleri taşıma son derece hassas yapılmalı, taşıma yapacak personelin yaptığı işin ciddiyetinde olması gerekir. Firmamız yıllardır bu işi yapmakta, ülkemizin sayılı şirketleri ile sürekli iş birliği içinde bulunmaktadır. Bu yüzden de ekiplerimiz yaptıkları işi bilmenin avantajını sizlere yansıtmaktadır.

Ses sistemleri taşıma sırasında ürünlerin zarar görmemesi için sistemlerin demonte hale getirilmesi, paketlenmesi, araca taşınması, araçta istiflenmesi, yeni adreste indirilip kurulumlarının yapılması son derece kusursuz şekilde yapılmalıdır. Ekiplerimiz sizleri mağdur etmeyecek şekilde hızlı ve kaliteli hizmet sunmakta, eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlamaktadır.

En Uygun Araçlı Ses Sistemleri Taşıma

Ses sistemleri taşıma sırasında en önemli detaylardan biri doğru araç seçimidir. Ses sistemleri oldukça ağır ve geniş ürünler olduğu için seçilecek aracın gerekli hassasiyette ve donanımda olması gerekir. Aynı şekilde temiz olmaları, ses sistemlerinin taşınması sırasında kirlenmemesi icap eder. Firmamız çok geniş bir araç floşuna sahibiz ve yük hacmine göre kamyon, kamyonet, tır, minibüs, midibüs gibi araç tercihlerini seçeneklerinize sunuyor, ihtiyacınıza en uygun aracı tahsis ederek işlemlerinizi tamamlıyoruz. Eşyalarınızı sarsmadan, bütçenize uygun şekilde dilediğiniz adresler arasında taşıyoruz.

Güvenli ve Kaliteli Ses Işık Taşımacılığı

Ses ve ışık sistemleri organizasyonların, konserlerin, turizm faaliyetlerinin, partilerin ve daha pek etkinliğin en temel parçalarıdır. Bu tür organizasyonlarda yüksek performans için profesyonel sis ve ışık sistemleri kullanılır. Bunlar oldukça hassas cihazlardır. Oluşacak en ufak arıza ve hata hem çok büyük maddi hasarlar doğurabilir hem de organizasyonlarınızın aksamasına yol açar. Bu yüzden de ses ışık taşımacılığı kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından yapılmalı, proje baştan sonra hassasiyetle yürütülmelidir.

Ses ve ışık sistemleri oldukça ağır ürünlerdir. Taşınırken çok dikkatli olunmalı, personel seçiminden ambalajına, araç seçiminden istiflenmesine kadar her detayın hassasiyetle takip edilmesi gerekir. Beyaz Nakliyat olarak 1997 yılından bu yana tam donanımlı hidrolik liftli araçlarımızla ses sistemlerinin, ışık sistemlerinin taşımasını yapıyoruz.

En Uygun Paketleme ile Ses Işık Taşımacılığı

Firmamız turnelerde, konserlerde, film setlerinde, festivallerde ve diğer bütün organizasyonlarda ses ve ışık sistemleri malzemeleri için öncü kuruluşlardan birisidir. Yıllardır güçlü bir iş birliğine imza atıyor, sektörlerinin en güçlü markalarının vazgeçilmezi konumunda bulunuyoruz. Ses ışık taşımacılığı yaparken ürünlerinizin zarar görmemesi adına ambalaj ve nakliye işlemlerimizi son derece özenli yapıyoruz. Özel ambalaj ürünlerimiz sayesinde cihazlarınızı başarıyla sarıp sarmalıyor, paketliyoruz. En zorlu şartlarda dahi zarar görmelerinin önüne geçiyoruz. En ufak bir kusura dahi yer vermeden ürünlerinizi paketliyor, demonte hale getirilmesi gerekenleri demonte yapıyoruz. Araçlarımıza en iyi şekilde yerleştirip yolculuk sırasında zarar görmemesini sağlıyor, ulaşması gereken adreste de başarıyla indirip kurulumları için hazır hale getiriyoruz.

Yeni Nesil Araçlarla Ses Işık Taşımacılığı

Ses ışık taşımacılığı sırasında kusursuz sonuçlar için en doğru araç seçiminin yapılması gerekir. Son derece hassas, geniş hacimli ürünler olan ses ve ışık sistemlerinin güvenilir şekilde taşınabilmesi için en ideal araca sahip olmak lazım. Firmamız yük hacmi yüksek araçlara sahiptir. Kamyon, kamyonet, tır, midibüs, minibüs gibi geniş araç filosu sayesinde ihtiyacınıza en uygun aracı tahsis edebiliyor. Araçlarımızın her biri yüksek kapasiteli, en gelişmiş teknolojilere sahip, kapalı kasadır. Bu sayede ürünleriniz hiçbir şekilde zarar görmez, kirlenmez, lekelenmez ve güvenle taşınır.

Bizi Arayın
Bize Ulaşın