Hızlı ve Güvenli Para Kasası Taşımacılığı

Para kasaları daha çok şirketlerin sahip olduğu eşyalar olmakla birlikte bazı evlerde de bulunabilmektedir. Bunların zaman zaman bir noktadan başka bir noktaya taşınması icap eder. Fakat para kasası taşımacılığı diğer taşımacılık çözümlerine asla benzemez. Özel teknikler ve deneyim gerektiren bir iştir. Para kasası taşıması yapacak personelin kesinlikle özel eğitimli olması şarttır. Çünkü taşıma sırasında en ufak bir ihmal dahi çok ağır sonuçlanabilir. İlk olarak kusursuz bir ambalajlama, paketleme yapılmalı, ardından da uzman kasa taşıyıcı ekip tarafından nakliye edilmelidir. Firmamız bu alanda bugüne kadar çok sayıda taşımacılık yapmış, kilo ya da tonlarca ağırlıktaki para kasalarını istenen adresler arasında güvenle taşımıştır.

Özel Tekniklerle Para Kasası Taşımacılığı

Para kasası taşımacılığı özel ekipmanlar ve makineler gerektirir. Özel taşıma yöntemleri kullanılır. Kızaklar, askı aparatları ile kimi alanlarda kaydırarak taşıma yapılırken düz alanlarda da vinç liftler ile transfer tercih edilir. Dolayısıyla para kasasının bulunduğu oda, daire, kat, yükseklik gibi detaylar taşıma yöntemini belirler. Bu yüzden her taşımaya ayrı bir proje olarak bakılmalı, her projede esnek çalışma prensipleri uygulanabilmelidir. Bütün bunları yapabilmek de firmamız gibi tecrübe sahibi, donanımlı ve özverili olmayı gerektirir.

Para kasası taşımacılığı banka kasası, özel yapım kasalar, çelik kaslar gibi hemen her kasa türünde gerçekleştirilebilir. En önemli detaylardan birisi de araçlardır. Para kasalarının taşınacağı araçların da ağır tonajlara elverişli, iç dizaynının özel olarak hazırlanmış olması icap eder. Araçların para kasası taşıması için korunaklarla döşenmiş olması, sabitleme ekipmanlarının, sarsıntıyı engelleyecek ekipmanların bulunması gerekir. Firmamız geniş araç filosu sayesinde para kasası taşımacılığı için özel araçlar hazırlayıp ayırmakta, taşıma sırasında süspansiyonu düşük araçlar tercih ederek sarsıntıyı en aza indirmektedir.

Sigortalı Para Kasası Taşımacılığı

Para kasalarının maddi değeri oldukça yüksektir. Çoğu zaman özel tasarım ve üretim olan bu kasalar için para kasası taşımacılığı yaparken firmamız sigorta kapsamına almakta, hatasız çalışma ilkesiyle hareket ediyor olsak da oluşabilecek aksiliklere karşı da sigortadan zararınızın tanzimini garanti etmektedir.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın