Profesyonel İşyeri ve Okul Taşımacılığı

Beyaz Nakliyat olarak 1997 yılından bu yana vermekte olduğumuz işyeri ve okul taşımacılığı alanında işyerleriniz taşınmasında en büyük çözüm ortağınız konumundayız. İşyerlerinin taşınması son derede özen ve özveri gerektirir. Hiçbir eşyanızın zarar görmemesi gerekir. Aksi taktirde çok büyük masraflar, kayıplar ortaya çıkabilir. Çünkü işyerleri ülkemiz şartlarında kişilerin neredeyse bütün sermayelerini bağladıkları nokta oluyor. Bu yüzden de taşıma yapılırken son derece hassas davranılması, en ufak bir zarar mahal vermemesi gerekiyor.

İşyeri ve okul taşımacılığı yapacak kişilerin taşıdıkları ürünler hakkında bilgi sahibi olmaları gerek. Ürünlere, eşyalara nasıl davranacaklarını bilmeleri, tecrübe gerektiren bir iştir. Eşyaların paketlenmesi, taşınması, araçlara istiflenmesi, yeni adreste yeniden araçlardan indirilip güvenli biçimde taşınması sizlerin kusursuz sonuçlar almanızı sağlar.

Planlı İşyeri ve Okul Taşımacılığı

İşyeri ve okul taşımacılığı aynı zamanda zamanla yarışılan bir iştir. İşyerlerinin en kısa sürede faaliyete geçip sektöründe hizmet vermeye başlaması, taşınma sürecinin hızıyla doğrudan alakalıdır. Aynı şekilde okulların da eğitim öğretim dönemlerinde tatil günleri ya da yaz aylarında taşınarak kısa sürede yeni yerinde hazır olması gerekir. Kesintisiz eğitimin devam edebilmesi için taşınmanın en hızlı biçimde yapılması, kesinlikle zaman kaybı oluşmaması icap eder. Firmamız engin tecrübeleri sayesinde son derece organize çalışmakta, ön keşif sırasında taşınmanın bütün detaylarını dikkate alarak plan yapmaktadır. Taşınma planının her detayı sizlerle paylaşılmakta, ayarlanmasını istediğiniz başka detay var ise ilave edilerek her şey program dahilinde ilerletilmektedir. Bu sayede hem okullarınızın hem de işyerlerinizin taşınması çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

Uygun Fiyatlı İşyeri ve Okul Taşımacılığı

İşyeri ve okul taşımacılığı söz konusu olduğunda en önemli detaylardan birisi de nakliye fiyatıdır. Nakliye fiyatları eşyaların miktarına, ebatlarına, taşınma sürecine, mesafeye, görev alacak personel sayısına göre değişmektedir. Firmamız oldukça ekonomik ve uygun fiyat seçenekleriyle sektörün gözdesi konumunda bulunuyor.

Bizler daima bünyemizde bulunan uzman ekibimizle çalışıyoruz geniş araç filomuz arasında ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olanları belirliyor, gerekli sayıda aracımızı okullarınızın, işyerlerinizin taşınmasına tahsis ediyoruz. Kaliteli ve temiz bir taşımacılık yapıyoruz.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın