Kurumsal Taşımacılık Nedir?

Kamu ya da özel kurumlara ait eşya ve ürünlerin bir yerden başka yere taşınmasına kurumsal taşımacılık adı verilir. Günümüzde evden eve nakliyattan sonra en çok tercih edilen taşımacılıktır. Bu işleminde son derce titizlikle ciddi şekilde yapılması gerekir. Kurumsal taşımacılık konusun da dikkatli bir seçim yapılması yararlı olacaktır. Yoksa iş yeri malzemeleri büyük zararlar görebilir.

Kurumsal firma taşıma hizmeti eğitim, sağlık, hukuk, banka ve diğer kamu kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir hizmet olarak oldukça tercih edilir. Firmamız işinin ehli ve disiplinli personelleriyle sizlere hizmet sunar. Sadece kamu kurumlarının değil, ofis ya da şirket taşımasını da yapıyoruz.

Kurumsal Taşımacılık Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Günümüzde taşımacılık sektöründe büyük gelişmeler olmuştur. İnsanların genelde aklına evden eve taşımacılık gelse de daha birçok taşımacılık türü vardır. Bunlardan birisi olan kurumsal taşımacılık sektörü iş yeri malzemelerini taşımak konusunda sizlere destek olur. firmamız taşımacılık sektöründe sizlere şu hizmetleri sunar;

  • Firmamız adres bilgilerinizi aldıktan sonra eksperler gözetiminde taşıma planı oluşturur. 
  • Sonrasında taşımanacak olan tüm eşyaların sigortası yapılır. 
  • Eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemlerinde düzen yapılarak eşyaların karışmaması sağlanır. Böylece eşya düzensizliği sorunu ortadan kalkar.
  • Dosyalar alındığı şekildeki sıraya göre yerleştirilir.

Kurumsal firma taşıma konusunda güvenilir bir hizmet sunan firmamız sizlerden tam not almayı başarıyor. Sunduğumuz kalite sayesinde eşyalarınız doğru şekilde taşınıyor. Eski iş yerindeki düzene yeni yerde aynı rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Kurumsal Firma Taşıma ve Fiyat Seçenekleri

Kurumsal taşımacılık büro, ofis, fuar, fabrika, okul, hastane, banka, büro ve diğer kurumların nakliyesine verilen isimdir. Bu tip bir hizmetle arşivler ve dosyalar özenle numaralandırılır. Hiçbir kırışıklık olmadan taşıma hizmeti sağlanır. Eğer herhangi bir karışıklık olursa büyük sıkıntılar ortaya çıkabilir. Tabi bu durumda kesinlikle istenmeyen bir durumdur.

Kurumsal firma taşıma konusunda ciddiyetin ne demek olduğunu bilen firmamız sizler uygun fiyatlarla seçenekler sunar. Asla standart üstü fiyatlarımız bulunmaz. Böylece sorun yaşamadan ekonomik fiyatlarla bizlerden destek alabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübelerle daima hizmetinizdedir.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın