Beyaz Taşımacılık Çadır Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Genellikle film, sinema ve dizi çekimleri için kurulan ancak bunlar haricinde farklı ses ve ışık sistemi ile ilgili işlemler esnasında kullanılan çadırların taşımacılık sürecinde sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bu süreçte gerekli olan çadır ekipmanları, bu işlem esnasında kullanılan ışıklandırma, ses ve diğer eşyalarında taşımacılığı konusunda sizlere hizmetler vermekteyiz.

Beyaz Taşımacılık olarak 1997 yılından buyana sizlere yüksek standartlı, kaliteli ve profesyonel bir süreç eşliğinde çadır taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi genel olarak kurumumuzun bulunmuş olduğu İstanbul kenti için vermiş olsak da bunlar haricinde set ve çekimler için gidilmesi gereken Türkiye genelindeki her adrese bu taşımacılık hizmetini sağlamaktayız. Sizlerde bu konuda hizmet almak isterseniz gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Çadır Taşımacılığı Hizmet Sürecimiz

Bu sürecin sizlere sunulması için öncelikle Beyaz Taşımacılık olarak iletişim adreslerimizden bizler ile irtibat kurmalı, bu konuda gerekli olan hizmet taleplerinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir. Başvuru ve talep süreci sonrasında bizler gerekli olan ekipman, araç ve çalışan kadromuz ile bulunduğunuz adrese gelmekte, ürün paketleme, araca yükleme, profesyonel bir işleyiş süreci ile teslimat adresine güvenlice ulaştırma, araçtan indirme ve kurulumu konusunda sizlere eksiksiz bir çadır taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Bu sürecin her aşamasını çok özenli ve dikkatli bir şekilde uygulayarak sizlere bu konuda eksiksiz bir hizmeti ulaştırmaktayız. Beyaz Temizlik olarak sizlerde bizlerden bu konuda profesyonel hizmetler alabilirsiniz.

Çadır Taşımacılığında Profesyonel Hizmet ve Fiyatlama Politikası

Bizler köklü kurumsal yapımız ile sizlere tam 23 yıllık tecrübenin vermiş olduğu artılar, kurumsal çalışma yapımız, profesyonel çalışan kadromuz, modern araç filomuz ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde sizlere müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermekteyiz. Uygulamış olduğumuz işlemlerin her aşamasında sizlere bu konuda kaliteli hizmetler aktarmakta, sizler tarafından tercih edilen bir yapıya kavuşmuş bulunmaktayız.

Beyaz Temizlik olarak sizlerde bizlerden çadır taşımacılığı konusunda profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermiş olduğumuz bu süreci sizlere en uygun fiyatlar ile ulaştırmakta, kaliteli hizmeti uygun fiyata almanızda sizlere yardımcı olmaktayız.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın