Şehir içi ve Şehirlerarası Dekor Sahne Tiyatro Taşımacılığı

Ülkemizde her yıl gerçekleştirilen kültürel etkinlerin başında tiyatrolar, konserler ve benzer organizasyonlar geliyor. Bunların her birinde üstün performans alınabilmesi için dekor malzemelerinin, sahne malzemelerinin taşınması gerekiyor. Fakat bu iş, diğer taşımacılık alanlarından çok farklı. Öncelikle dekor sahne tiyatro taşımacılığı yapacak kişilerin ne taşıdıklarını ve taşıdıkları eşyaların hassasiyetlerini bilmeleri gerekir. Bu da tecrübe gerektirir. Aynı şekilde dekor sahne parçaları son derece hassas eşyalardan oluşur. Bunların her birinin özenle paketlenmesi, sarılması, araçlara yüklenmesi, istiflenmesi sonrasında yeni adreste araçlardan güvenle indirilmesi gerekir. Firmamız 1997 yılından bu yana sayısız tiyatro taşımacılığı yapmış, ülkemizin en seçkin topluluklarının vazgeçilmezi olmuştur. Her geçen gün da başarılı iş birliğimiz pekişerek devam etmektedir.

Profesyonel Ekiple Dekor Sahne Tiyatro Taşımacılığı

Tiyatro, konser, film çekimi gibi sahneye, dekora ihtiyaç duyulan organizasyonlarda zamana karşı bir yarış vardır. Çünkü her şey aylar, günler öncesinden hazırlanmış, duyurular yapılmış, bilet satışları gerçekleştirilmiş, saatler öncesinden izleyiciler salonlara, etkinlik alanlarına alınmıştır. Bu yüzden de dekor sahne tiyatro taşımacılığı aynı hassasiyetle yapılmalı, zaman kaybı hiçbir şekilde olmamalıdır. Bunun taşıma yapacak ekibin yolları bilmesi, sorun yaratan değil; çözüm üreten olması gerekir. Firmamız dekor sahne tiyatro taşımacılığı yaparken uzun zamandır aynı ekiple çalışmakta, ekibimiz birbiriyle son derece uyumlu çalışan kişilerden oluşmaktadır. Her şeyi önceden planlayan kadromuz, bütün olumsuzlukları göz önünde bulundurarak söz verilen zamanda söz verilen yerde olmakta, bunun için azami çaba sarf etmektedir.

Modern Araçlarla Dekor Sahne Tiyatro Taşımacılığı

Dekor sahne tiyatro Taşımacılığı yapılırken en önemli detaylardan birisi paketleme ve uygun araç seçimidir. Çünkü bu tür etkinliklerin dekorları, sahne parçaları son derece hassas parçalardan oluşur. Taşınmadan önce özel ambalaj malzemeleri seçilmeli, bunlara başarıyla yerleştirilerek yolculuk sırasında hiçbir zarar görmemesi sağlanmalıdır. Aynı şekilde araçların da kapalı kasa, geniş, gerekirse askı sistemlerine sahip olması gerekir. Firmamız her biri farklı segmentlerde, özel donanımlı, en yeni teknolojilere sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Araçlarımız arasından ihtiyacı en doğru şekilde karşılayacak olan tahsis edilmektedir.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın