Beyaz Nakliyat Şehiriçi Nakliye Hizmetlerimiz

Nakliye işlemi günümüz için büyük öneme sahip olan profesyonel hizmet sağlayıcılar tarafından yapılması gereken önemli bir iştir. Bizler Beyaz Nakliyat olarak sizlere 1997 yılından buyana İstanbul ilinde ve Türkiye genelinde nakliyecilik hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmetimizi genel olarak şehiriçi nakliye hizmeti şeklinde vermekte, hizmetin her aşamasını büyük bir profesyonellik eşliğinde sizlere sunmaktayız.

Vermiş olduğunuz bu nakliye hizmetlerimizi profesyonel bir planlama çerçevesinde, kaliteli malzeme ve cihaz kullanımı, modern nakliye araçları ve alanında uzman çalışan kadromuz ile sizlere vermekteyiz. Eğer sizlerde İstanbul içinde nakliye hizmeti almak için hem uygun fiyatlı hem de profesyonel bir hizmet sağlayıcı arıyorsanız gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Şehiriçi Nakliye Hizmet İşleyiş Sürecimiz

Beyaz Nakliyat olarak bizlerden şehiriçi nakliye hizmeti almak için irtibat adreslerimiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilir, hem hizmet sürecimiz hakkında detaylı bilgi hem de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bizler sizlerden gerekli olan bilgileri almakta keşif ekibimiz ile adresinize gelerek hizmet süreci hakkında öne planlama yapmaktayız. Tüm bu işlemleri bitirdikten sonra gerekli olan nakliye sürecini başlatmaktayız.

Randevu tarihinde sizlerin adresine gelmekte, gerekli yükleme, nakil süreci ve indirme şeklinde bir işleyiş sırası ile sizlere bu hizmetleri aktarmaktayız. Bu süreç esnasında taşınan eşyalarınızın güvenli ve hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaşması için kaliteli paketleme ekipmanları ile paketlemekte, ardından nakliye sigortamızı yaparak yüksek güvenlikli bir şekilde süreci ilerletmekteyiz. Sizler de bu nakliye sürecinde bizlerden bu konuda profesyonel hizmetler alabilirsiniz.

Şehiriçi Nakliye Fiyat Politikamız

Beyaz Nakliyat olarak Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme misyonu ile hizmetler vermekte, bu sayede de sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile ulaştırmaktayız. İstanbul içinde şehiriçi nakliye hizmeti almak için uygun fiyatlı bir kurum arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Bizler sizlere bu hizmeti profesyonel bir süreçle ve kaliteli hizmet anlayışımız ile vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Beyaz Nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Şehirler Arası Taşımacılık

Günümüz şartları göz önünde bulundurulduğu zaman taşınma işlemlerinin ne kadar zorlu olduğunu tahmin edebiliyoruz. Özellikle şehirler arası taşınma işlemlerinde sürecin ne kadar stresli ve yorucu geçtiği bilinir. Beyaz Nakliyat ailesi olarak bu zorlu sürecin daha rahat geçmesi için şehirler arası taşımacılık hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet, yıllardır eksiksiz bir şekilde sizlere sunuluyor. Firma olarak bugüne kadar değerli müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almayı başarmış bulunmaktayız. Çünkü biz, alanında profesyonel ekibimizle birlikte taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Şehriler Arası Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Şehirler arası taşımacılık işlemleriniz için öncelikle ekibimiz, bulunduğunuz adrese gelerek keşif yapmaktadır. Yapılan keşifte taşınacak eşyaların durumu incelenmektedir. Eşya miktarına ve ağırlığına göre kişi sayısı ve araç belirlenmektedir. Firmamız ile müşteri arasında anlaşma sağlandıktan sonra taşınma işlemi için gün ve saat belirlenir. Ekibimiz, o gün ve saat geldiği zaman adreste olur. Taşınacak eşyalar ekibimiz tarafından özenle ve dikkatle paketlenmektedir. Kullandığımız özel malzemeler sayesinde paketlenen eşyalar, dışarıdan gelecek darbelere karşı korunmaktadır. Paketlenen eşyalar araca özenle yerleştirilir ve yeni adrese doğru yola çıkılır.

Ekibimiz, taşınan eşyaların yerleştirmesini ve kurulumunu yapmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz taşınma işlemlerinde tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz. Eşyaların zarar görmemesi için ekstra özen göstermekte ve dikkat etmekteyiz. Müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamak için şehirler arası gerçekleştirdiğimiz taşınma işlemlerini kısa sürede tamamlamaya gayret ediyoruz. 

Şehirler Arası Taşımacılıkta Doğru Fiyat

Şehirler arası taşımacılık işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise fiyat belirlemesidir. Sektörde bulunan çoğu firma yüksek fiyatlarla çalışırken biz, sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için uygun fiyatlarla çalışmaya gayret ediyoruz.

Doğru fiyatı belirlemek için eşya durumunuzu, taşınma işleminde kullanılacak aracı ve mesafeyi göz önünde bulunduruyoruz. Mesafe artması, eşya sayısı fazla olması, aracın büyük ve asansörlü olması nedeniyle fiyatlarda artış yaşanabilmektedir. Fakat biz, elimizden geldiğinizce sektördeki çoğu firmaya göre daha uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına çalışkan, hızlı, samimi ve saygılı ekibimizle birlikte hareket ediyoruz. Sizler de farklı şehirlerarasında gerçekleşecek taşınma işlemlerinizde eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Leave a comment

Bizi Arayın
Bize Ulaşın